Przejdź do treści

Dlaczego Piekarnia 44?

Nasza Wizja

Pragniemy, aby imię naszego Pana – Jezusa Chrystusa było znane w naszym mieście.

Kim jesteśmy?

PIEKARNIA 44 to społeczność chrześcijańska stworzona przez ludzi, których życie nasycone jest chlebem żywym – Jezusem Chrystusem.

Jesteśmy zwykłymi ludźmi: Wszystko, co robimy, jak żyjemy, opieramy o wartości opisane w Piśmie Świętym (Biblii), które dla nas jest Słowem podarowanym przez samego Stwórcę – Boga.
To, czym nas posila i jak kształtuje, chcemy przekazywać dalej. Chcemy się tym dzielić się z Wami, najlepiej jak tylko potrafimy.

To nie jest kolejny Kościół – nie tworzymy nowej religii, ale jesteśmy ludźmi dla których chrześcijaństwo to codzienność i wspólne uwielbienie Boga.

Dlaczego Piekarnia i dlaczego 44?

Dlaczego PIEKARNIA i skąd to 44? Znasz ten moment, gdy przechodzisz obok piekarni i czujesz zapach świeżego pieczywa? Nie możesz się oprzeć, więc wchodzisz, kupujesz i już wiesz, że na pewno jutro znów tam wrócisz.

Tak właśnie wyobrażamy sobie naszą PIEKARNIĘ: kiedy raz wejdziesz i poznasz tych, którzy w niej przebywają, ich miłość do Boga, gościnność – to sprawi że poznasz, czym jest prawdziwy chleb życia – Jezus Chrystus, który jest całkowicie za darmo.

Poznasz, czym jest chrześcijaństwo. A nasza PIEKARNIA stanie się Twoim stałym miejscem, do którego będziesz chętnie wracał po chleb który odmienia, nasyca i ożywia nasze życie.

A 44 oznacza nasze cudowne świnoujskie wyspy – PIEKARNIA 44 ma swój początek w Świnoujściu i tworzymy ją jako ludzie, którzy chcą robić dobre rzeczy również dla tego Miasta.

© 2022 Społeczność Chrześcijańska Piekarnia 44